REZULTATI PAPIRNE AKCIJE

VESELA NOVICA! V jesenski akciji zbiranja papirja smo zbrali 8637 kg papirja in obogatili naš šolski sklad za 879 €. Kar trije razredi so zabojnik obtežili za več kot tono.

5. Č

1449,1 kg

2. C

1168 kg

3. C

1082,4 kg

Precej učencev in učenk je doma zbralo več kot 100 kg papirja. Zanimivo, da so največ zbrale prav družinske naveze. Sara in Gal P. sta skupaj zbrala kar 552 kg. BRAVO!

Seveda pohvale vsem, ki so akcijo vzeli resno in poskrbeli za vzorno zvezane pakete ter pridno polnjenje zabojnika. (Mogoče smo zjutraj malce pogrešali pridne roke otrok, ki bi staršem priskočile na pomoč pri praznjenju prtljažnika, zadnjih sedežev, prikolice, tovornjaka …).

Spomladi, ko se obeta nova zbiralna akcija, bomo pokazali in dokazali, da se trudimo sami prispevati in doprinesti k našemu skupnemu uspehu.