DECEMBER JE TU!

Prvi sneg nas je prav lepo popeljal v praznični december, ki smo ga na šoli otvorili z ustvarjalno sladkim druženjem na bazarju.

V učilnicah so ob pomoči staršev, starih staršev, drugih sorodnikov ali prijateljev nastajali lični izdelki, ki bodo lahko krasili naše domove. Telovadnica se je spremenila v živahen prostor, po katerem se je širil zvok harmonike, na mizah pa so bile na voljo  voščilnice in slike.

Prav lepo so nas presenetile članice turističnega društva, ki so nam kar v šolski jedilnici pripravljale čisto sveže flancate, nekaj novega pa so bile dišeče kokice. Seveda tudi tokrat niso manjkale palačinke, s katerimi “čisto raztura” naš ravnatelj.

Hiteli smo v lov za srečkami, saj so bile prav vse dobitne in se razveselili prihoda dedka Mraza, ki je nekoliko pohitel s svojim obiskom.

HVALA vsem! Za čas, druženje, dobro voljo in prostovoljne prispevke. Zbrani denar bomo namenili v šolski sklad!