ŠOLSKI UTRIP

Najprej dolgujemo rezultate pomladne ZBIRALNE AKCIJE PAPIRJA. Zbrali smo 7930 kg odpadnega časopisa in 330 kg kartona, kar skupaj znaša 8260 kg. Sicer nekaj kilogramov manj kot oktobra, ampak vseeno odlično. Žal je v tem času nekoliko padla cena, tako da smo šolski sklad obogatili s 647,60 €.

Največ papirja so zbrali v 4.C.

4. C 1564 kg
5. Č 1396 kg
3. C 1211, 2 kg
5. C 1026 kg
2. C 1014,55 kg

Tudi glede na število učencev v razredu je vrstni red najboljših skoraj enak: 4. C, 5. Č, 2. C, 5. C in 3. C.

Tudi tokrat velja še posebej pohvaliti nekaj učencev, ki so se v akciji zares izkazali. Več kot 200 kg papirja so v zabojnik prispevali Gaja T., Matevž K. in Lučka G. iz 4. C, Nika V. iz 2. C, Blaž G. in Jakob B. iz 5. Č ter družinske naveze (bratje/sestre).

Čez zimo pa je na šoli potekala še ena za vse nas precej zahtevna akcija. V želji, da bi zmanjšali hrup, smo se lotili ocenjevanja tihe malice. Začetki so bili bolj klavrni, proti koncu pa se je stanje nekoliko izboljševalo. Imeli smo kar dve prvi in dve drugi mesti. Najboljše ocene sta si prislužila 1. Č in 4. Č, sledila pa sta jim 4. C in 5. C. Upamo, da smo dosegli svoj namen in bo tiha malica in tihi pogovor do poletja vsaj enkrat na teden stalnica v naših učilnicah. Hm … bomo zdržali?