PRISPELA JE POŠILJKA

Posebna novica! Z dežele preko oceana je poštar dostavil paket, v katerem je na Kokrico pripotovala polarna medvedka po imenu Snowflake. Le-ta bo do konca šolskega leta delala družbo učencem in učenkam 2. C razreda. Ustregli bodo vsaki njeni želji, jo večkrat močno objeli, kakšen dan pa z njo tudi zadovoljno zabrundali. Z mehko medvedko so prispela tudi pisma, ki so jih poslali dopisovalci iz Kanade.

Učenci 2. C z razredničarko Alenko namreč sodelujejo v projektu iEarn, preko katerega so navezali stike s šolo v Torontu. Tekom leta bodo tako odkrivali podobnosti in razlike med državama, spoznavali drug drugega in urili svojo angleščino.

Ekskluzivno smo izvedeli, da je tudi Puhi (slovenski medvedek) te dni srečno prispel v Toronto. Jej, kakšna lepa novica. Upamo samo, da ga preveč ne z..z..zeeebbeee 🙂

… and GREETINGS from Canada!