MAČEK MURI SE POTEPA

z njim pa vsa njegova mačja klapa. Po premieri na 50-letnici OŠ Franceta Prešerna Kranja, so z dogodivščinami in gostovanji že pošteno zapolnili mačjo knjigo. Najprej so nastopili na občinskem tekmovanju lutkovnih in otroških gledaliških skupin, od koder so potovali na regijsko tekmovanje in si prislužili srebrno plaketo. Predstavili so se na srečanju gledaliških skupin Prešernovih šol, ki je v letošnjem šolskem letu potekalo v Kranju in gostovali na OŠ Naklo. “Zapredli” pa so tudi čez mejo. Tik pred koncem pouka so nastopili na dvojezični šoli v Beljaku, kar je bila zagotovo prav posebna izkušnja.

VELIK APLAVZ vsem skupaj. Učitelji Nina, Marko in Sabina, kako kaže? Rezerviramo karte za Broadway? Muri The Cat, New York prihajamo 🙂

Seveda ne smemo pozabiti, da brez pomoči in podpore strašev ne bi šlo ter seveda vseh, ki so kakorkoli priskočili in pomagali. HVALA! Hkrati pa dokaz, da se trud in vestno obiskovanje vaj obrestuje.

Z nami delijo še nekaj slik gostovanja na OŠ Naklo.