JESEN V ŠOLI

Nekaj optimizma pa vseeno velja dodati vsem navodilom in priporočilom, s katerimi nas z dneva v dan zasuvajo z vseh strani. Že od prvega dne v tem šolskem letu se otroci, starši ter učitelji trudimo, da bi čim bolj zajezili širitev virusa in veseli smo, da nam je prva dva meseca le-to dobro uspevalo.

Poleg učenja in prvih ocenjevanj, ki so že za nami, se trudimo, da vsi načrti in plani le ne bi zbledeli. Še preden so začeli veljati strogi ukrepi je vrtnarski krožek s cvetočimi karantenami 🙂 (po vrtnarsko krizantenami) polepšal vhod pred šolo, petošolci so pridno vadili za kolesarski izpit, tik pred počitnicami pa smo izvedli še akcijo zbiranja odpadnega papirja.

Naj bodo počitnice kar se da lepe in nikar ne zamudite vseh pisanih barv, ki jih ponuja jesenski gozd!