OBVESTILO ZA 1., 2. in 3. RAZRED

Po dolgih treh mesecih se za prvo triado končno spet odpirajo šolska vrata. Seveda je zaradi situacije še vedno veliko navodil in priporočil, ki se jih moramo držati, da to znamo in zmoremo pa smo dokazali že septembra in oktobra.

Torej …

• S poukom začenjamo ob 8.20. Ure se izvajajo redno po urniku (tudi predure). Ni pa interesnih dejavnosti, ekskurzij, taborov.
  • Vhod in izhod je skozi glavni vhod (s strani šolskega igrišča). Starši ne vstopajo v šolo. Otroke spremijo do črte pri vratih.
  • Učenci bodo imeli pouk v svojih učilnicah. Še vedno velja, da sedijo stalno za isto mizo, na svojem stolu in uporabljajo samo svoje pripomočke. Torbe vsakodnevno nosijo domov.
  • Izvaja se tudi jutranje varstvo in podaljšano bivanje, priporočeno pa je, da se otroci, če je le možno, v šoli ne zadržujejo. O morebitnih spremembah pri odhodih domov, vas prosimo, da obvestite razredničarke.
  • Kosila bodo kot običajno, v primeru odsotnosti otroka starši ne pozabite odjaviti kosila.
  • Zaradi zračenja prostorov naj pridejo otroci v šolo dobro oblečeni (v plasteh), seveda naj imajo s seboj tudi masko in svoj bidon.

In še tisto najbolj pomembno!

VSI SKUPAJ POSKRBIMO ZA USTREZNO RAZDALJO, UPORABLJAJMO MASKO, SKRBIMO ZA RAZKUŽEVANJE in HIGIENO ROK! Le s skupnim zavedanjem in trudom bomo uspeli obdržati šolska vrata odprta vse do poletnih počitnic.