ČAS JE ZA …

Za en teden naj bo dovolj računalnika. Zunaj je tako lepa pomlad, da bi jo bilo škoda zamuditi, pa četudi čas preživljamo predvsem na domačem vrtu. Pri pohajkovanju po gozdnih ali travniških poteh pa nikar ne pozabite na omejitve, ki še vedno veljajo.

Spočijte se in odmislite šolske skrbi, po prvomajskih počitnicah pa nadaljujemo z delom na daljavo. Upamo, da bo do takrat tudi že kaj več uradnih informacij kdaj, če in kako se vrnemo nazaj v šolo.

Predvsem pa dragi starši, brez vas bi delo na daljavo težko steklo. Hvala ker svoje otroke spodbujate in skrbite, da imajo na voljo računalnik, telefon ali tablico. Ker kljub službenim in drugim obremenitvam pomagate, ostajate potrpežljivi in strpni. Tudi vi si ta teden vzemite čas za počitniški odklop. Zaslužite si!