JUNIJ JE TU!

Naša podružnica je končno zaživela v polni zasedbi. 👍 Nazaj v učilnice so se vrnili tudi četrtošolci in petošolci, ki so po enem tednu že dodobra usvojili nov šolski vsakdan. Čeprav je drugače, se še vedno veliko dogaja. Malce potrpimo, kakšno stvar prilagodimo, a se kljub temu marsikaj novega naučimo.

Prav vse, ki ste pridno nosili oz. vozili papir v zabojnik moramo pohvaliti. 😉

Ker se bliža konec pouka, ne pozabite vrniti izposjenih knjig nazaj v knjižnico.

Vračali se bodo tudi šolski učbeniki. Preglejte jih, odvijte in po potrebi uredite.

Starši in skrbniki, v primeru, da otroci odhajajo domov ob drugačni uri kot običajno, ne pozabite o tem obvestiti učiteljev.

Še nekaj utrinkov preteklih dni.

Sedaj pa s polno paro naprej! Pred nami sta še dva dobra tedna. Potrudimo se, nato pa zasluženo na počitnice! 🤸‍♂️😎