JUNIJSKI UTRIP PRI NAŠIH PETOŠOLCIH

Toliko doživetij, preizkušenj, presenečenj, smeha pa tudi joka se zgodi v petih letih, da se takole ob koncu leta prav težko poslovimo od naših petošolcev. Kljub temu, da se šolsko leto včasih kar vleče, pa je bil mesec junij kar malce prekratek za vse aktivnosti, ki so bile v planu.

V okviru športnega dne so se podali po kanjonu reke Kokre, kjer so spoznali pomen reke Kokre in njenega brega v preteklosti. Urili so ročne spretnosti pri izdelovanju mlina na veter, spoznavali različna orodja za obdelavo lesa in pomagali drug drugemu. Za konec, čisto zadnji večer, pa še prespali v šoli. Poskrbeli so za pester gledališko obarvan večerni program. Zaigrali so gledališko predstavo z naslovom Tistega lepega dne ter si tako pridobili igralske, scenografske in kostumografske izkušnje.