VESELI DECEMBER

Mesec december nam je s prvimi snežinkami prinesel pravo praznično vzdušje. Nizke temperature so pripomogle, da je sneg obstal vse do počitnic in poskrbel, da smo veliko časa namenili gibanju na svežem zraku.⛄❄️

Seveda je bilo tudi v učilnicah moč opaziti polno delovne vneme. Veliko je bilo spraševanja in testov, saj se bliža zaključek prvega ocenjevalnega obdobja. Pridno smo brali knjige za bralno značko in ugibali, koliko knjig sestavlja novoletno jelko v naši šolski knjižnici. Ustvarjali smo praznične izdelke, vadili in se snemali za prireditev ob Dnevu samostojnosti in enotnosti, za katero sta tokrat poskrbela učiteljica Alenka S. in učitelj Matic. Čisto zadnji šolski dan pa nas je v razredih obiskal tudi dedek Mraz.