SKUPAJ SE IMAMO DOBRO

Komaj smo zakorakali v novo šolsko leto, pa je za nami že več kot mesec šolskih obveznosti. Predvsem smo veseli, da pouk ostaja v razredih in ni zahtev po delu na daljavo. Naj tako tudi ostane. Seveda pa dopoldnevi niso zapolnjeni zgolj z učenjem in usvajanjem novih znanj, ampak si jih znamo popestriti z zanimivimi aktivnostmi. Kot naročeno je Zveza prijateljev mladine Teden otroka naslovila s sloganom Skupaj se imamo dobro, kar nam je dalo povod, da se na naši podružnici še malce bolj povežemo in spoznamo.

Čez teden smo tako na obisk dobili prav posenega gosta, ki nam je predstavil nekaj eksotičnih pajkov 🕷, sestavljali smo lego kocke 🏤🗽🗼 in konec tedna z glasovanjem izbrali najbolj zanimive lego umetnije, izmenjali smo si igrače v menjalnici igrač 🚗, se preizkusili v vlogi učitelja, teden pa zaključili na skirojih 🛴. Ker pa je oktober mesec požarne varnosti, nas je v petek nepričakovano presenetil alarm za navarnost, a na srečo se je na koncu izkazalo, da je šlo zgolj za uspešno izvedeno požarno vajo. 🚒👩‍🚒👨‍🚒 Mogoče pa je tudi med našimi najmlajšimi kdo, ki bi si želel postati gasilec, lepo povabljen/a, da se pridruži PGD Kokrica na gasilskih vajah za najmlajše.