PRAZNIČNI BAZAR 🔔

Lučke in pesem skupaj s snežinkami prinesejo nekaj čarobnosti v mesec december, ki ji moramo dovoliti, da nas malce začara in očara. Po dveh letih je predpraznično veselje ponovno napolnilo naše šolske prostore. Grel nas je topel čaj, zobali smo slane kokice, se sladkali s palačinkami, s katerimi vedno raztura naš ravnatelj, srečelov nas je razveselil z nagradami, po mizah pa so se šibili izdelki naših otrok iz vrtca in šole, ki so se kar nekaj dni aktivno pripravljali na bazar, nad katerim je tokrat bdela učiteljica Maja. Prav posebno razstavo je pripravila gospa Dolores, ki nas je navdušila z nakvačkanim simbolom naše šole – podobo Franceta Prešerna.

Hvala vsem za obisk, dobro voljo ter denarne prispevke. Zbrani denar smo prispevali v šolski sklad.