PRAZNIČNI BAZAR

Tudi letos smo v veseli december vstopili s praznično obarvanim bazarjem. Dogodek sta s pesmijo otvorila mali in veliki zborček, za peko palačink je poskrbela naša nova ravnateljica gospa Sonja Grilc in moramo priznati, da ji je šlo odlično. Naprodaj so bili izdelki, ki so jih otroci skupaj z učitelji in vzgojiteljicami pridno ustvarjali zadnje tedne, posebna novost pa je bil šolski koledar za leto 2024, ki smo ga izdali v okviru praznovanja 50-letnice šole. Srečk za srečelov je zmanjkalo kot bi mignil, prav tako kokic po katerih je šola dišala vse od jutra.

Hvala vsem, ki ste nam s svojim obiskom polepšali popoldne.

Na bazarju smo razglasili zmagovalce natečaja Mlinček melje srečo. Prav vsi mlinčki so bili imenitni in si zaslužijo pohvalo. Spletno glasovanje pa je na prva tri mesta uvrstilo …

1. mesto: Nika Š., 5.C
  2. mesto: Tilen O., 5.Č