MAČEK MURI in 50 LET

Ko zapoje zvonček v uri,
prebudi se maček Muri,
s taco si oči pomane,
vzdigne rep in hitro vstane.

Na Prešernovo šolo v Kranj se odpravi in ob 50-letnici obiskovalce pozdravi.

Kar 50 let že stoji stavba naše centralne šole v Kranju, skozi vrata katere vstopajo in v širni svet odhajajo številne generacije. In kot se za tako pomemben dogodek spodobi, je tudi praznovanje nekaj posebnega. Poleg številnih in zanimivih aktivnosti, ki so jih pripravili na matični šoli (BRAVO Kranjčani), so svoj delček k praznovanju prispevali tudi učenci naše podružnice (z dodatkom k.g. iz bližnjih šol). Pod mentorstvom učiteljice Nine in učitelja Marka ter ob pomoči gospe Sabine so pripravili muzikal Maček Muri. Huh, koliko vaj in usklajevanja je bilo potrebnega. Ampak, trud je poplačan. Muzikal je navdušil obiskovalce in si prislužil bučen aplavz. ČESTITKE vsem nastopajočim in sodelujočim! Mi pa upamo na kakšno ponovitev.

Še več slik? KLIK

Ali pa kar posnetek? KLIK