POLETNI PREDAH OD ŠOLE

Brez potrpežljivosti, strpnosti, spodbude in podpore drug drugemu bi bilo letos težko. Vsak na svoj način, a po svojih najboljših močeh, smo vsi otroci, starši in učitelji prispevali, da je šolsko leto prispelo na zadnjo postajo. 🏆🥇

Najbrž smo vsi veseli počitnic, ko bodo računalniki zaprti, baterije na pametnem telefonu ne bo treba polniti več kot štirinajst dni, ko bomo pozabili, da obstaja zoom ali aplikacija Teams in bodo glavni problem škodljivci na vrtu ter premalo prostora v prtljažniku ali nahrbtniku.

Močno bomo navijali za vse naše tekmovalce na poletnih olimpijskih igrah, vmes bomo prebrali kakšno dobro knjigo, rešili kakšno križanko in upali na kakšno kapljo dežja, da suša ne bo prehuda.

Z vsak slučaj pa še nekaj informcij:

• Prevzem spričeval je možen do 15. 7. in od 23. 8. 2021 pri vodji šole na Kokrici.
  • Na spletni strani – KLIK je objavljen seznam vseh gradiv, ki jih bodo učenci potrebovali v naslednjem šolskem letu, seznam natančno preberite in kupite le tisto, kar je navedeno.

Do septembra smo na “OFF”.